Tip Zväčšiť
 

Bylinný balíčk prvej pomoci B

Neohodnotené
 
Bylinné tinktúry, ktoré by nemali chýbať vo vašej lekárničke.
€32,68
Značka Naděje
Kategória Kúry z tinktúr
Zvoľte variant
Kód tovaru NAD175 Objem: 1 bal. / 5 ks tinktúr Predaj ukončený €32,68
   
 

Bylinný balíčk prvej pomoci B

Základné tinktúry, ktoré by nemali chýbať vo vašej lekárničke. Balíček Vám umožní mať v domácej lekárničke základne bylinky pri najčastejších zdravotných problémov, ktoré je dobré mať poruke pre ich včasné nasadenie a tým aj ich najvyššiu účinnosť. Navyše na balíčku ušetríte 5% oproti tomu, ako keby ste si tinktúry mali kupovať samostatne.

Balíček obsahuje 4 tinktúry Naděje:

Respiro T52

Stop kok PG61

Fit colon PG60

Epistop T8 

Ľubovník, Šalvia, Mäta, Medovka T41

Nariadenie Komisie EÚ č. 432/2012 (z dňa 16. mája 2012), ktoré platí od 14.12.2012 nám neumožňuje uvádzať účinky produktov na ľudský organizmus.

Informácie o dávkovaní tinktúr Naděje nájdete tu:

O firme Naděje...

Zakladateľkou českej firmy Naděje je pani Jarmila Podhorná, ktorá sama na základe svojich dlhoročných skúseností zostavila jednotlivé tinktúry. Úspechy pri liečení rodiny a známych ju postupne priviedli k myšlienke rozšíriť výrobu tinktúr tak, aby boli dostupné pre každého. V súčastnosti firma Naděje vyrába okolo sto rôznych liečivých tinktúr z púčikov a bylín, liečivých kúr, mastí, gemmoglukánov... Výrobky firmy Naděje sú jedinečné svojimi účinkami a látkami, ktoré obsahujú. Vďaka tomu sa tešia veľkej obľube a čo je najdôležitejšie - pomáhajú ľuďom.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.