Čakrové sviečky

100% prírodné čakrové sviečky z palmového vosku

Čakry sú energetické centrá tela, ktoré umožňujú správne plynutie energie. Človek má sedem energetických centier - čakier, ktoré sú umiestnené nad sebou. Každá čakra má svoju farbu. Pozorovaním plameňa určitej farby môžete aktivovať a harmonizovať príslušnú čakru. Keď sú všetky čakry rovnomerne aktivované tak ako farby dúhy, človek pocíti svoj plný potenciál.

Farbu sviečky si môžete vybrať intuitívne. Čakrové sviečky sú vyrobené z 100% prírodného materiálu - palmového vosku. Palmový vosk je zdravotne nezávadný. Pochádza z Fair Trade palmových plantáží. Doba horenia sviečky je sto hodín. Sviečky nemajú žiadnu vôňu. Vydávajú jasný žiarivý plameň. Špeciálne upravený knôt bez obsahu olova umožnuje dlhé prirodzené horenie. Farbivá v sviečkach sú zdravotne nezávadné podľa FDA noriem. Nespôsobujú žiadne škodlivé výpary. Sú vyrobené bez toxických rozpúšťadiel. Žiadna látka v týchto sviečkach nie je testovaná na zvieratách.

Základná čakra - Muladhara: farba červená, spája s fyzickým svetom, reprezentuje element zeme
Sakrálna čakra - Swadhishthana: farba oranžová, ovplyvňuje medziľudské vzťahy, reprezentuje element vody
Solar plexus čakra - Manipura: farba žltá, je sídlom osobnosti, reprezentuje element ohňa
Srdcová čakra - Anahata: farba zelená, je centrom lásky, harmónie, radosti, reprezentuje element vetra
Krčná čakra - Visuddha: farba svetlo modrá, centrum pre komunikáciu, inšpiráciu, symbolizuje éter
Tretie oko - Ajna čakra: farba indigovo modrá, nachádza sa medzi očami, je sídlom vyšších duchovných síl, intelektu, intuície
Korunná čakra - Saharara: farba fialová, nachádza sa na temene hlavy, je sídlom dokonalosti človeka, reprezentuje kozmickú energiu

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 17 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.