Ako si poradiť s pigmentovými škvrnami

Z času na čas sa na pokožke môžu objaviť pigmentové škvrny. Či už sú to len roztomilé pehy, ktoré by ste radšej nemali alebo sa narúša pigmentácia pokožky vekom, máme pre vás riešenie.

 

Sú to čisto prírodné anti pigment krémy od českej firmy Original Atok. Tieto krémy veľmi šetrne podporujú zosvetlenie pokožky a pigmentových škvŕn. Nejde o žiadne silné bieliace krémy s agresívnymi látkami.

 

Samozrejme, že ich účinok je o to pomalší a miernejší, ale pri troche trpezlivosti a pravidelného používania je badateľný.

Tieto krémy obsahujú jemné prírodné bieliace prostriedky ako jemný prášok z perál, extrakt z moruše, medvedice a sladkého drievka.

 

Okrem toho krémy sa starajú o pokožku aj z hľadiska hydratácie a regenerácie, čiže poskytujú komplexnú starostlivosť. Podporujú tvorbu kolagénu a elastínu a celkovo sa o pleť dokonale postarajú.

 

FotkyFoto_40754685_S

 

Výsledkom je zjednotený farebný tón pleti, rozjasnená pekne hydratovaná pleť.

 

Výskyt pieh a pigmentových škvŕn môžete eliminovať aj umierneným pobytom na slnku.

Ak teda hľadáte niečo jemné a ohľaduplné k pokožke, krémy Anti pigment Original Atok určite stoja za vyskúšanie.

 

Pozor! Buďte opatrnejší, ak máte veľmi citlivú pokožku. S používaním krému počkajte pokiaľ máte pleť podráždenú alebo inak poškodenú.

 

Denný krém Anti pigment Original Atok

Nočný krém Anti pigment Original Atok

 

 

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.