Aromalampy Primavera

Ak máte radi aromaterapiu, určite viete, že jednou z najúčinnejších metód aromaterapie je odparovanie éterického oleja z aromalampy.

Aby táto metóda bola účinná a zdravá, potrebujete kvalitnú  profesionálnu aromalampu. Práve takéto aromalampy ponúka nemecká značka aromaterapeutickej kozmetiky Primavera.

Keramické aromalampy príjemne oživujú obytné priestory. Primavera ponúka originálny dizaj aromalámp, ktorý sa hodí aj do moderných interiérov.

V čom spočíva kvalita aromalampy:

Aromalampy Primavera sú navrhnuté tak, aby sa éterický olej neprepaľoval. Voda v miske aromalampy sa zahrieva na maximálne 50°C.

Preto sa éterický olej nikdy nezahrieva nadmerne. Nadmerné zahrievanie éterického oleja spôsobuje zničenie účinných látok v oleji a jeho znehodnotenie. Glazúra na aromalampách Primavera neobsahuje žiadne toxické látky.

Ako použiť aromalampu:

Do misky aromalampy nalejte vodu, pridajte 2-8 kvapiek éterického oleja. Pod miskou aromalampy zapálte čajovú sviečku (malý kahanček)

Množstvo vody priebežne kontrolujte, aby sa neodparilo úplne všetko.

Ako čistiť aromalampu:

Aromalampu môžetevyčistiť jemným čistiacim prostriedkom, najlepšie s prímesou octu.

Aký éterický olej vybrať do aromalampy?

Ak ste v aromaterapii začiatočníci, zvoľte overené éterické oleje, ktoré sa páčia takmer každému. Sú to mandarinka, pomaranč, citrón, levanduľa, borovica, eukalyptus...

aromalampy primavera

Aromalampy Primavera

Éterické oleje Primavera

 

 

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.