Dňa 20.7.2018 bude osobný odber ZATVORENÝ. Ďakujeme za pochopenie.

Éterický olej Mandarinka

Éterický olej Mandarinka patrí medzi najobľúbenejšie éterické oleje. Veď kto by nemal rád krásnu sladko citrusovú vôňu čerstvo ošúpanej mandarinky ?

Tento skvelý éterický olej sa kľudne môže stať stálou súčasťou vašej domácej prírodnej lekárničky. Výborne harmonizuje psychiku a rozptyľuje všetky pochmúrne nálady. Mandarinka v aromalampe rozjasní myseľ, rozveselí a dodá optimizmus. Krásne prevonia miestnosť a pritom nemôže nikomu vadiť.

Vôňu mandarinky milujú hlavne deti. A veru vedia prečo...Mandarinkový éterický olej výborne harmonizuje detskú psychiku a pomáha deťom ľahšie zaspávať.

Ak sa po celom dni cítite napätý a vyčerpaný, nemáte na nič náladu skúste privoňať k tomuto príjemného éterickému oleju alebo si dajte pár kvapiek do aromalampy, či do kúpeľa.

mandarinka

U nás sú mandarinky typickým ovocím Vianoc a zimného obdobia. Na žiadnom vianočnom stole mandarinky nesmú chýbať. Ak si chcete vianočnú atmosféru spríjemniť prírodnými vôňami, kombinujte v aromalampe mandarinku, škoricu, pomaranč a klinček.

A ešte jeden tip na využitie mandarinkového éterického oleja. Pridajte pár kvapiek do pračky na prevoňanie prádla namiesto aviváže.

Vykúšajte:

BIO mandarinku červenú od Primavery  alebo Mandarinku od Nobilis Tilia.

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.