Éterický olej Mandarinka

Éterický olej Mandarinka patrí medzi najobľúbenejšie éterické oleje. Veď kto by nemal rád krásnu sladko citrusovú vôňu čerstvo ošúpanej mandarinky ?

Tento skvelý éterický olej sa kľudne môže stať stálou súčasťou vašej domácej prírodnej lekárničky. Výborne harmonizuje psychiku a rozptyľuje všetky pochmúrne nálady. Mandarinka v aromalampe rozjasní myseľ, rozveselí a dodá optimizmus. Krásne prevonia miestnosť a pritom nemôže nikomu vadiť.

Vôňu mandarinky milujú hlavne deti. A veru vedia prečo...Mandarinkový éterický olej výborne harmonizuje detskú psychiku a pomáha deťom ľahšie zaspávať.

Ak sa po celom dni cítite napätý a vyčerpaný, nemáte na nič náladu skúste privoňať k tomuto príjemného éterickému oleju alebo si dajte pár kvapiek do aromalampy, či do kúpeľa.

mandarinka

U nás sú mandarinky typickým ovocím Vianoc a zimného obdobia. Na žiadnom vianočnom stole mandarinky nesmú chýbať. Ak si chcete vianočnú atmosféru spríjemniť prírodnými vôňami, kombinujte v aromalampe mandarinku, škoricu, pomaranč a klinček.

A ešte jeden tip na využitie mandarinkového éterického oleja. Pridajte pár kvapiek do pračky na prevoňanie prádla namiesto aviváže.

Vykúšajte:

BIO mandarinku červenú od Primavery  alebo Mandarinku od Nobilis Tilia.

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.