Inhalačné tyčinky Nobilis Tilia

Nobilis Tilia predstavuje túto jar nové aromateraputické produkty - inhalačné tyčinky s prírodnými éterickými olejmi. Inhalačné tyčinky Nobilis Tilia umožňujú využiť liečebné účinky éterických olejov kdekoľvek. Sú praktické, zmestia sa do kabelky, do vrecka a dajú sa diskrétne použiť v práci, v škole, v kancelárii, na cestách...Sila éterických olejov je ukrytá v malej tyčinke a preto nebudete vôňami éterických olejov obťažovať svoje okolie.

Nobilis Tilia vám ponúka štyri inhalačné tyčinky pre každú príležitosť:

 Inhalačná tyčinka proti nevoľnosti Nobilis Tilia

Harmonizuje trávenie a pôsobí proti nevoľnosti počas cestovania a tehotenstva

Poskytuje účinnú úľavu pri rôznych typoch nevoľnosti. Zlepšuje trávenie a zmierňuje kŕče. Uvoľňuje napätie brušnej steny z trémy, nervozity, stresu. Uľaví pre cestovnej nevoľnosti a nevoľnosti v tehotenstve. Pôsobí proti rôznym vírusovým infekciám. Je vhodná aj pre deti.

 Inhalačná tyčinka proti stresu Nobilis Tilia

Uvoľňuje, osviežuje a ukľudňuje, dodáva radosť a optimizmus

Zlepšuje náladu. Osviežuje, dodáva radosť a optimizmus. Účinne uľavuje pri nervovom vypätí nervozite, strese, podráždení. Zmierňuje úzkosť a melanchóliu, pomáha pri predmenštruačnom napätí, nechutenstve a poruchách trávenie z nervozity.

 Inhalačná tyčinka proti nádche Nobilis Tilia

Má protivírové a antibakteriálne účinky, uvoľňuje dýchacie cesty

Efektívne uvoľňuje dutiny a dýchacie cesty, pomáha rozpúšťať hlien a uľahčuje vykašliavanie. Má protivírové a antibakteriálne účinky. Je vhodná pri akútnych infekciách a aj ako prevencia. Celkovo posilňuje a zlepšuje obranyschopnosť organizmu. Je vhodná aj pre deti.

 Inhalačná tyčinka proti únave Nobilis Tilia

Povzbudzuje, pomáha lepšie sa koncentrovať, posilňuje odolnosť

Účinne povzbudzuje pri únave, osviežuje a zlepšuje koncentráciu. Obnovuje sebadôveru, pozitívny prístup a nadšenie. Posilňuje psychickú a fyzickú odolnosť, zjasňuje myslenie a rozptyľuje melanchóliu. Zároveň má silné antiseptické účinkyna dýchacie cesty.

 Ak máte radi vône éterických olejov a využívate ich liečivé účinky, vyskúšajte aj praktické aroma roll-ony od firmy Saloos.

Aplikujú sa na pokožku na pulzné body. Majú tiež veľmi praktické balenie "do vrecka".

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.