Nosové oleje Original ATOK

Nosové oleje - ako ich využiť a prečo sú dôležité

Stav nosovej sliznice je dôležitý kvôli prevenciii počas náročných období pre organizmus. Nosové oleje pomáhajú sliznicu regenerovať a chrániť.

Môžu sa používať počas celého roka. Najviac ich však využite s príchodom chladných jesenných dní.

Nosové olej obsahujú regeneračné rastlinné oleje a špeciálne vybrané éterické oleje s antimikrobiálnym účinkom. Zamedzujú tak prenosu vírusov a baktérii cez nosovú sliznicu do tela.

Original ATOK ponúka dva typy olejov - pre deti a pre dospelých. Detský nosový olej je o niečo jemnejší, pretože neobsahuje mentol. Jeho hojivý účinok podporuje harmanček.

Nosové oleje môžu byť účinnou prevenciou v rizikových obdobiach.

Na nosovej sliznici vytvárajú ochranný film a zabraňujú kontaktu sliznice s vírusmi. Zároveň podporujú prirodzené ochranné funkcie nosovej sliznice.

Nosové oleje obsahujú špeciálnu zostavu éterických olejov z levandule, majoránky, eukalyptu, citrónu, mäty. Práve tieto olej majú silné antibakteriálne účinky a môžu chrániť sliznicu pred choroboplodnými zárodkami a baktériami.

Vyskúšajte Nosový olej Original ATOK pre dospelých  alebo Detský nosový olej s harmančekom Original ATOK.

Pozrite si celú ponuku Original ATOK

nosove oleje oa

 

 

 

 

Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.