Osviežovač vzduchu s citrónom - Nobilis Tilia

Neohodnotené
 
Osviežuje, čistí a dezinfikuje.
€14,31
Značka Nobilis Tilia
Kategória Prírodné osviežovače vzduchu
Zvoľte variant
Kód tovaru N4002 Objem: 200 ml 5 - 7 dní €14,31
   
 

Osviežovač vzduchu s citrónom - Nobilis Tilia

Citrónová silica, Citrus limon, je silne antibakteriálna, protiinfekčná a prečisťujúca. Je hlavným olejom na dezinfekciu vzduchu a prečistenie organizmu. Hodí sa do priestorov so zvýšenou koncentráciou chorých - ordinácií, nemocníc, liečebných ústavov. Uvoľňuje psychické bloky, zaostruje naše vedomie, pozdvihuje a prejasňuje intelekt. Osviežuje a pomáha sa sústrediť na mentálne aktivity, je vhodný napríklad pri učení.

Zloženie: ethanol, solubilizér, éterický olej

Nobilis Tilia je značka českej aromaterapeutickej prírodnej kozmetiky. Nobilis Tilia využíva na výrobu kozmetiky v maximálnej možnej miere suroviny z ekologického poľnohospodárstva. Produkty Nobilis Tilia sú certifikované ako prírodná kozmetika alebo biokozmetika podľa certifikátov CPK a CPK BIO. Kozmetika Nobilis Tilia uchováva vo svojich produktoch bioaktívne látky. Kvalita je v spoločnosti Nobilis Tilia prvoradá.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.