Tip Zväčšiť
 

Posilňujúca zmes rastlinných olejov BIO - Nobilis Tilia

Neohodnotené
 
Na celkové posilnenie organizmu.
Bežná cena Viac informácií v tabuľke variantov
Ušetríte €1,20 (–5 %)
od €11,55
Značka Nobilis Tilia
Kategória Čisté rastlinné oleje
Zvoľte variant
Kód tovaru R1201 Objem: 100 ml sklo Predaj ukončený €12,16 €11,55
Kód tovaru R1201P Objem: 200 ml plast Predaj ukončený €23,96 €22,76
 

Posilňujúca zmes rastlinných olejov BIO - Nobilis Tilia

Je vhodný najmä v tehotenstve, pri oslabení dlhou chorobou a oslabení imunity a pri vyčerpaní po namáhavej fyzickej alebo duševnej záťaži. Zvolená zmes je kombinovaná z jedlých panenských olejov v BIO kvalite. To znamená najvyššiu dostupnú kvalitu. Ide o čistý prírodný produkt nezaťažený zložitou technológiou výroby, syntetickými doprovodnými látkami ako konzervanty, stabilizátory a ďalšími doplnkami, ktoré zvyčajne vyžadujú prírodné produkty pretrvávajúce dlhšiu dobu v obchodných sieťach. Zmes panenských rastlinných olejov je „preplnená“ nenasýtenými mastnými kyselinami, ktoré vo forme tvz. prostaglandinov riadia naše telesné funkcie a starajú sa o ich bezproblémový chod. Dôležitým hľadiskom pri ich výbere bol vyrovnaný pomer nenasýtených mastných kyselín omega 6 a omega 3, podobne ako je tomu napr. u panenského oleja brusnicového. Doporučené dávkovanie 1 – 3 čajové lyžičky denne.

Zloženie: BIO Perilový olej 50 %, BIO Konopný olej 20 %, BIO Brutnákový olej 20 %, BIO Rakytníkový olej 10 %

Průměrné nutriční hodnoty:

Výživová hodnota: 37 KJ/g

Mastné kyseliny

Nasycené: 7,8 %
Mononenasycené: palmitoolejová 3 %, olejová 8,5 %, gadolejová 7,9 %, eruková 2,3 % (celkem 21,7 %)
Polynenasycené: linolová (omega-6) 13 %, alfa-linolenová (omega-3) 19 %, gamma-linolenová (omega-6) 4,5 %, dihomo-gamma-linolenová (omega-6) 0,7 % (celkem 37,2 %)

Karotenoidy (počítáno jako beta-karoten): 180 mg/100 g

Vitamin E (počítáno jako alfa-tokoferol): 110 mg/100 g

Steroly (počítáno jako sitosterol): 230 mg/100g

Nobilis Tilia je značka českej aromaterapeutickej prírodnej kozmetiky. Vychutnajte si výnimočne kvalitné kozmetické prípravky z prvotriednych surovín z ekologického poľnohospodárstva. Nobilis Tilia používa vo svojej kozmetike cenné éterické oleje, ktoré potešia vaše telo aj zmysly. Bioaktívne látky v kozmetike Nobilis Tilia doprajú vašej pokožku dokonalú starostlivosť s účinnými prírodnými látkami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.