SPOLUPRÁCA

Objavte systém zdravia a očistite svoje telo s pomocou špeciálnych bylinných zmesí

Spolupracujem so slovenskou firmou, ktorá sa zaoberá bylinnou komplexnou očistou organizmu, organizuje prednášky a sebarozvoj v oblasti nášho zdravia. 


Spoznajte systém zdravia

   Vzdelávame ľudí v systéme zdravia, ktorý garantuje uzdravenie človeka z akejkoľvek choroby. Naša filozofia je : "Poďte sa s nami naučiť uzdraviť sa z akejkoľvek choroby a preberte zodpovednosť za svoje zdravie."  
   Pri zdraví sa vždy riadime starou ľudovou múdrosťou: "Lekár lieči, človek sa uzdravuje". Mať pevné a dlhodobé zdravie je naša prirodzená vlastnosť. Tak sme boli stvorení, a preto by malo byť zdravie pre každého človeka úplná samozrejmosť.

   Napriek tomu na jeho sústavnú obnovu vynakladáme zbytočne veľké množstvo energie, času a peňazí. Systém zdravia znamená, že ak si očistíte telo od toxínov a budete dodržiavať základné piliere životosprávy, budete odmenení dlhodobým pevným zdravím, vitalitou a životom bez chorôb.  
Nie sme zástancovia žiadnych radikálnych zásahov do organizmu ako sú chemické lieky, chirurgické zákroky, chemoterapia, ani špeciálne stravovacie diéty. Človek je veľmi zložitý organizmus, ale jeho údržba je veľmi jednoduchá.    Na to, aby ste boli prirodzene zdraví nepotrebujete lieky ani lekárov. Stačí využívať tisíckami rokov osvedčený jednoduchý návod na použitie, ktorý spočíva v dodržiavaní systému zdravia.
Uzdravenie = očista tela + zmena životosprávy. Vďaka systému zdravia môže každý dosiahnuť stav plného zdravia, dostatku energie a vitality.  

Spoluprácou s firmou FG získavate rôzne výhody: flexibilná pracovná doba, vedomosti v oblasti zdravia a bylín, motivujúce finančné ohodnotenie, vlastný eshop, firemné dovolenky a automobil a neustále vzdelávanie sa v osobnostnom rozvoji.

Viac informácii nájdete TU.