• 1 z 2
 

Telový a masážny oleogel Relax - Original ATOK

Neohodnotené
 
Regeneruje a zjemňuje pokožku, podporuje relaxáciu, pôsobí antidepresívne, harmonizuje a upokojuje.
od €11,25
Značka Original ATOK
Kategória Telové a masážne oleje
Zvoľte variantu
Telový a masážny oleogel Relax - Original ATOK (Obsah 50 ml) Kód tovaru OATB2113D Obsah: 50 ml 6 - 10 dní €11,25
   
Telový a masážny oleogel Relax - Original ATOK (Obsah 50 ml) Kód tovaru OATB2113G Obsah: 200 ml 6 - 10 dní €19,90
   
 

Všeobecná charakteristika oleogelov: vzhľadom na obsah vosku môže u všetkých oleogelov dochádzať ku stuhnutiu obsahu, a to nielen pri nižších teplotách. Jedná sa o jav, ktorý je prirodzenou vlastnosťou oleogelov. Z tohto dôvodu môže pri ich použití dôjsť k zhoršeniu funkcie dávkovača. Správnou manipuláciou možno uvedeným ťažkostiam predísť. Pred použitím odorúčame oleogely nechať stáť pri izbovej teplote, ideálne v rozmedzí 25-30 ° C, a pred samotnou aplikáciou ich dôkladne pretrepať! Uchovanie preparátov v chlade nie je nutné, ale možno tak predĺžiť dobu ich trvanlivosti.

Typ masáže: relaxačná.

Konzistencia: Oleogel je zmes olejov s voskom candelilla vyznačujúcich sa výbornou šmykľavosťou a vstrebateľnosťou. Toto zloženie umožňuje prenikanie éterických olejov do hlbších vrstiev pokožky, čím dochádza k jej bezprostrednej regenerácii.

Vlastnosti: telové a masážne preparáty RELAX prinášajú bohaté akordy nektáru a kúzelných kvetov, symbolizujúcich bohatosť, zrelosť a sladkú opojnosť neskorého leta. Zmyselný benzoin a komonica (sladká varianta ďateliny) upokojujú, odvádzajú od úzkosti, stresu a prebúdzajú nehu a potrebu stálosti. Majorán a koriander navodzujú pokojnú tvorivosť, spokojnosť, pocit pohody a istoty. Cyprus podnecuje optimizmus, nabáda k odvahe a podporuje na uskutočňovanie životných zmien. Citrón a pomaranč dodávajú kompozícii svieži iskru, žltými a oranžovými tóny rozjasňujú chmáry a myseľ napĺňajú svetlom a slnkom. účinky: regenerujú a zjemňujú pokožku, podporujú relaxáciu, navodzujú pocity stability, pôsobí antidepresívne, harmonizujú a upokojujú.

Aróma: sladká, plná, opojná, s citrusovým nádychom.

Aktívne látky: rastlinné oleje - mandľový, makadamový, jojobový, z marhuľových kôstok, slnečnicový a z ryžových klíčkov, éterické oleje - benzoin, majoránka, koriander, komonica, cyprus, citrón bez terpenov a pomaranč bez terpenov. Oleogel obsahuje naviac 3 % vosku candelilla.

Účel a spôsob použitia: určené na každodennú starostlivosť o pokožku a k masážam celého tela. Na čistú pokožku nanesieme potrebné množstvo oleja / oleogelu a jemne vmasírujeme. Po aplikácii zostáva pokožka hebká, pružná a vláčna.

Upozornenie: nepoužívať v tehotenstve! Nepoužívať pred slnením!

Original ATOK je česká značka prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky. Pri výrobe sú použité špičkové suroviny najvyššej kvality, ktoré zaručujú vysokú účinnosť. Základom Original ATOk receptúr sú kvalitné rastlinné oleje a vzácne éterické oleje.

Produkty sa vyrábajú po obdržaní objednávky a preto sú zákazníkovi doručené úplne čerstvé priamo z laboratória. Nie sú znehodnotené skladovaním. Vysoká čerstvosť = maximálna účinnosť.

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Ďalšie informácie.