PREČO BY SME MALI MYSLIEŤ NA OČISTU TELA?

10.02.2023

OČISTITE SVOJE TELO

Objavte systém zdravia a očistite svoje telo s pomocou špeciálnych bylinných zmesí

Spolupracujem so slovenskou firmou, ktorá sa zaoberá komplexnou bylinnou očistou.

Očista nie je liečba, ale je to systémový prístup k upevneniu zdravia. Očista "nelieči" príznaky choroby, ale odstraňuje skutočnú príčinu - odpad, usadeniny, nánosy, toxíny, vírusy, parazity a iné... Keď odstránite príčinu, telo sa samo automaticky uzdraví a príznaky chorôb zmiznú.

Toxické látky sa v tele usádzajú následkom zlého životného štýlu, stresu, konzumáciou nekvalitného jedla akým sú mrazené, konzervované, syntetické potraviny, potraviny obsahujúce príliš veľa živočíšnych bielkovín, rafinovaný cukor, farbivá, konzervanty, pesticídy, používaním chemikálií v domácnostiach, elektrosmog, vplýva na nás znečistené ovzdušie a voda, ťažké kovy a patria sem aj tzv. mentálne toxíny z negatívnych emócií, vzťahov a pod.

Jedným z dôvodov, prečo práve jar je vhodným obdobím na očistu je akýsi prirodzený biorytmus, vrámci ktorého príroda prirodzene na jar podporuje očistu tela napríklad bylinami. Práve preto nám začínajú v jari kvitnúť ako prvé najviac čistiace byliny, ako žihľava, púpava, breza, prvosienka, cesnak medvedí, ... Jarná očista nám môže pomôcť prekonať jarnú únavu, či sa naladiť znova na "zdravú vlnu". Dôležité je však si uvedomiť, že dbať na zdravé stravovanie treba stále, počas celého roka.

Ak nezbierate bylinky, môžete využiť niektorý z prírodných produktov. Odporúčame vybrať si také prípravky, ktoré budú pre vás najvhodnejšie, napríklad jačmeň, breza, púpava, chlorella, spirulina, ...


Spoznajte systém zdravia

Vzdelávame ľudí v systéme zdravia, ktorý garantuje uzdravenie človeka z akejkoľvek choroby. Naša filozofia je : "Poďte sa s nami naučiť uzdraviť sa z akejkoľvek choroby a preberte zodpovednosť za svoje zdravie."
Pri zdraví sa vždy riadime starou ľudovou múdrosťou: "Lekár lieči, človek sa uzdravuje". Mať pevné a dlhodobé zdravie je naša prirodzená vlastnosť. Tak sme boli stvorení, a preto by malo byť zdravie pre každého človeka úplná samozrejmosť.

Napriek tomu na jeho sústavnú obnovu vynakladáme zbytočne veľké množstvo energie, času a peňazí. Systém zdravia znamená, že ak si očistíte telo od toxínov a budete dodržiavať základné piliere životosprávy, budete odmenení dlhodobým pevným zdravím, vitalitou a životom bez chorôb.
Nie sme zástancovia žiadnych radikálnych zásahov do organizmu ako sú chemické lieky, chirurgické zákroky, chemoterapia, ani špeciálne stravovacie diéty. Človek je veľmi zložitý organizmus, ale jeho údržba je veľmi jednoduchá. Na to, aby ste boli prirodzene zdraví nepotrebujete lieky ani lekárov. Stačí využívať tisíckami rokov osvedčený jednoduchý návod na použitie, ktorý spočíva v dodržiavaní systému zdravia.
Uzdravenie = očista tela + zmena životosprávy. Vďaka systému zdravia môže každý dosiahnuť stav plného zdravia, dostatku energie a vitality.


Pre ľudí, ktorí to so zdravím myslia vážne


7-MESAČNÁ SYSTÉMOVÁ BYLINNÁ OČISTA

Jednotlivé byliny sú silné a pomôžu konkrétnym orgánom, aby sa očistili a zregenerovali. Špeciálne pripravené zmesi týchto bylín s vyladeným systémom ich pôsobenia majú však oveľa silnejší účinok. Pôsobia na celé telo a konkétne orgánové sústavy súčasne. Náš komplexný očistný program sme rozložili na obdobie 7 mesiacov.

U každého bude trvať doba očisty a uzdravenia rôzne dlho. Závisí to podľa miery znečistenia organizmu, toxicity, prekyslenia, stupňa prepuknutia chorôb, prípadne stupňa degenerácie niektorých orgánov. Pre veľmi znečistených a ťažko chorých ľudí odporúčame zopakovať základný celý cyklus ešte raz.


BLIŽŠIE INFORMÁCIE  O SPOLUPRÁCI